A2360 NEW OPAL WHITE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2360 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 2 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 306cm / 120inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1690kg |